25
Joi, Apr
2 New Articles

Anunțuri
Tools
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

 Eckerle Automotive în colaborare cu Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă organizează interviu miercuri, 8  IUNIE  2022 ora 10.00 la sediul firmei din Turda, str. Luncii nr. 4 ( 30 POSTURI!!!)

 Compania Eckerle Automotive SRL face parte dintr-un grup german cu prezenţă internaţională în Germania, Ungaria, Mexic şi China.

În România sunt prezenţi din 2003 şi de atunci au permanent peste 800 de angajaţi.

Eckerle Automotive își extinde capacitatea de producție în Turda, astfel angajează 30 OPERATORI PRODUCȚIE

Acte necesare pentru  participarea la interviu:

  • Carte de identitate

Cikautxo RO Rubber &Plastic din Câmpia Turzii organizează interviu marți, 7 IUNIE 2022 la ora 11.00  la sediul Centrului de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă pentru ocuparea următoarelor posturi: Montator subansamble, Vulcanizator autoclavă

Cikautxo RO Rubber &Plastic, www.cikautxo.es, companie multinaţională ce face parte din Grupul Mondragon Spania, producătoare de componente auto din cauciuc şi plastic, recrutează personal în vederea întregirii echipei sale de la Câmpia Turzii.

Compania oferă angajaţilor  posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică, creativă si dedicată.Oferă un mediu de lucru propice dezvoltării profesionale a fiecărui angajat şi investeşte în formarea angajaţilor.

Posturi vacante:

  1. MONTATOR SUBANSAMBLE

Cerinţele postului :

  • Studii minim 10 clase;
  • Capacitatea analitică şi atent la detalii;

     Descrierea postului:

  • Este responsabil cu procesul de asamblarea al zonei atribuite
  • Îşi însuşeşte şi respectă normele de lucru ale fiecărui post din zona sa conform fişei de fabricaţie (asamblare, ambalare, verificare )

  1. VULCANIZATOR AUTOCLAVĂ

  • Studii minim 8 clase;

           - Realizarea procedeelor de încărcare şi descărcare matriţă autoclavă, încărcare şi descărcare cărucior, manipulare matriţă autoclavă, cu scopul realizării producţiei şi calităţii stabilite;

Se oferă:

  • Pachet salarial atractiv
  • Tichete de masă în valoare de 20 lei
  • Transport asigurat pe rutele: Campia Turzii, Turda, Viisoara, Padureni, Triteni, Grindeni, Ocna Mures, Luna , Luncani, Chetani, Hadareni, Noslac , Lunca Mures, Unirea, Razboieni, Frata, Soporu de Campie, Boian, Boldut, Ceanu Mare
  • Formare la postul de lucru
  • Mediu de lucru plăcut și profesionist
  • Asigurare medicală privată
  • Bonusuri sărbători
  • Bonusuri legate performanță firmă
  • Bonus vechime
  • Bonus de muncă grea
  • Bonusuri de prezență și producție/calitate

 Hotel din  Cluj-Napoca angajează

personal pentru mai multe poziţii vacante  Deschis din primăvara anului 2012, hotelul de 4 stele este situate pe axa principală de intrare în Cluj-Napoca, la mică distanţă de centru.  1.  CAMERISTĂ: Cerințe: - rezistență la muncă fizică -capacitate bună de a lucra atât independent cât și în echipă -experiență în domeniu: curățenie spații birouri, hoteluri și pensiuni, unitățisanitare etc.  Atribuții: -curățarea camerelor, a spațiilor comune și a Centrului SPA -soratrea lenjeriei în vederea trimiterii la spălătorie -aranjarea lenjeriei în depozit   2. BUCĂTAR/ AJUTOR BUCĂTAR LOCAȚIE HOTELIERĂ Cerințe: -diplomă de calificare Bucătar sau experiență în bucătăria unui restaurant  -spirit de echipă  -capacitate de verificare și raportare  -disponibilitate la program inegal (inclusiv în weekenduri)  -atenție la detalii -rapiditate în executarea sarcinilor de serviciu  Descrierea jobului -Întocmește necesarul de mărfuri și produse specifice pentru bucătărie, înconformitate cu lista de preparate, precum și necesarul pentru diverse evenimente-Efectuează recepția și răspunde de gestionarea mărfurilor și a produselor specific activității de bucătărie -Controlează și răspunde de calitatea materiilor prime și a produselor finite, la primirea lor în gestiune; -Participă la întocmirea meniului și a listei de preparate, propune și elaborează rețetele pentru preparatele din listă -Realizează serviciile de preparare a mesei, respectând tehnologia profesională și rețetarul -Aplică în mod corect normele de igienă și protecția consumatorului  3. OSPĂTAR/ AJUTOR OSPĂTARCerințe minime: -Calificarea de ospătar constituie un avantaj -Experiența minim 2 ani -Seriozitate și atitudine pozitivă -Responsabilitate și corectitudine -Receptivitate, bun organizator și dispus să lucreze în echipă -Personalitate energică, amabilă și eficientă   Beneficii:  -Pachet salarial atractiv -Lucru în ture -Mediu de lucru plăcut

Contact:

Persoanele interesate pot solicita informaţii suplimentare de la:                                      Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă