16
Ma, Apr
13 New Articles

Anunțuri
Tools
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Cikautxo RO Rubber &Plastic din Câmpia Turzii organizează interviu marți, 1 NOIEMBRIE 2022 la ora 11.00  la sediul Centrului de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă pentru ocuparea următoarelor posturi:  Montator subansamble, Vulcanizator autoclavă

Cikautxo RO Rubber &Plastic, www.cikautxo.es, companie multinaţională ce face parte din Grupul Mondragon Spania, producătoare de componente auto din cauciuc şi plastic, recrutează personal în vederea întregirii echipei sale de la Câmpia Turzii.

Compania oferă angajaţilor  posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică, creativă si dedicată.Oferă un mediu de lucru propice dezvoltării profesionale a fiecărui angajat şi investeşte în formarea angajaţilor.

Posturi vacante:

  1. MONTATOR SUBANSAMBLE

Cerinţele postului :

  • Studii minim 10 clase;
  • Capacitatea analitică şi atent la detalii;

     Descrierea postului:

  • Este responsabil cu procesul de asamblarea al zonei atribuite
  • Îşi însuşeşte şi respectă normele de lucru ale fiecărui post din zona sa conform fişei de fabricaţie (asamblare, ambalare, verificare )

  1. VULCANIZATOR AUTOCLAVĂ

  • Studii minim 8 clase;

           - Realizarea procedeelor de încărcare şi descărcare matriţă autoclavă, încărcare şi descărcare cărucior, manipulare matriţă autoclavă, cu scopul realizării producţiei şi calităţii stabilite;

Se oferă:

  • Pachet salarial atractiv
  • Tichete de masă în valoare de 30 lei
  • Transport asigurat pe rutele: Campia Turzii, Turda, Viisoara, Padureni, Triteni, Grindeni, Ocna Mures, Luna , Luncani, Chetani, Hadareni, Noslac , Lunca Mures, Unirea, Razboieni, Frata, Soporu de Campie, Boian, Boldut, Ceanu Mare
  • Formare la postul de lucru
  • Mediu de lucru plăcut și profesionist
  • Asigurare medicală privată
  • Bonusuri sărbători
  • Bonusuri legate performanță firmă
  • Bonus vechime
  • Bonus de muncă grea
  • Bonusuri de prezență și producție/calitate

Contact:

Persoanele interesate pot solicita informaţii suplimentare de la:

Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă

CP 401131, Turda, jud. Cluj, str. Libertăţii nr. 2-4

Tel/fax: 0264-317164

Mobil: 0749-242012

Program cu publicul:

Luni - Joi: 9.00-15.00 Vineri : 9.00-12.00