17
Lun, Iun
6 New Articles

Campia Turzii
Tools
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Inspectoratul Şcolar judeţean Cluj a organizat în luna octombrie 2016 concursul pentru ocuparea funcţiilor vacante de director şi director adjunct, din unităţile de învăţământ de stat din judeţul Cluj.

În urma punctajelor obţinute la concurs, şcolile din municipiul Câmpia Turzii au următoarea conducere:

Şcoala gimnazială „Mihai Viteazul”- director Anechitoaie Carmen

Şcoala gimnazială „Avram Iancu”- director Ana Popescu, director adjunct-Jiman Bella Ecaterina

Liceul Teoretic „Pavel Dan” – director Popa Daniela Cristina, director adjunct-Nicoară Florica Dorina

Colegiul Tehnic „Victor Ungureanu”– director Paula Bozdog, director adjunct–Monica Cherecheş.

 „Personal, doresc să vă felicit pentru rezultatele obţinute la acest concurs. Sunt mândru că viitorul acestui municipiu, copiii noştri, vor învăţa în şcoli coordonate de adevăraţi profesionişti. Aveţi o misiune grea şi o datorie fermă faţă de comunitatea noastră de a forma caractere puternice şi de a oferi sprijin cadrelor didactice pe care le îndrumaţi. Ştiu că fiecare dintre dumneavoastră sunteţi oameni integri, cu valori înalte, cu creativitate şi inspiraţie pentru elevii noştri, de aceea, am încredere că veţi depune toate eforturile pentru ca unitatea de învăţământ pe care o conduceţi să fie la un nivel superior”, le transmite primarul municipiului Câmpia Turzii, Dorin Lojigan.

 

 

Pin It

Add comment

Regulile de baza pentru a face comentarii pe site
1. Nu folositi cuvinte obscene. Folosirea lor va duce la: modificarea comentariului, stergerea lui, respectiv, blocarea IPului celui care posteaza, in functie de gravitate.
2. Nu afisati linkuri catre site-uri obscene sau virusate.
3. Nu comentati numai de dragul de a comenta (fara spam).
4. Comentariile dumneavoastra vor fi aprobate de catre un administrator in cel mai scurt timp.


Security code
Refresh