02
Ma, Mar
50 New Articles

Sport/Timp liber
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dragi prieteni, cunoștințe și susținători.handbal fete turda

Vă invit pe această cale, în calitate de președinte al  Handbal Club Arieșul Turda, să susțineți activitatea clubului nostru prin redirecționarea celor 3,5% din impozitul pe venituri salariale aferent anului 2020 și pe care aveți dreptul de a-i direcționa unde doriți. Pentru asta vă stăm la dispoziție cu clarificări, cu formularul 230 ce trebuie completat și vă mulțumesc anticipat pentru bunăvoința dumneavoastră.

Menționez pentru cei care nu știu că existența și funcționarea celor trei grupe de copii din cadrul clubului nostru se datorează exclusiv bunăvoinței anumitor persoane fizice și a câtorva societăți în calitate de sponsori. Nu există apartenență politică și nici susținere financiară din partea administrației locale turdene.

 

Info. Tel./Whats app 0756157772

 

Președintel HC Arieșul Turda,

Atty KISS

Pin It

Add comment

Regulile de baza pentru a face comentarii pe site
1. Nu folositi cuvinte obscene. Folosirea lor va duce la: modificarea comentariului, stergerea lui, respectiv, blocarea IPului celui care posteaza, in functie de gravitate.
2. Nu afisati linkuri catre site-uri obscene sau virusate.
3. Nu comentati numai de dragul de a comenta (fara spam).
4. Comentariile dumneavoastra vor fi aprobate de catre un administrator in cel mai scurt timp.


Security code
Refresh